Důležité

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Zima ve školní družině

Zima ve školní družině

I když tento rok začal pro mnoho dětí netradičně (musí se učit distančně doma), nás se to naštěstí  netýká. Chodíme do první a druhé třídy a do školy můžeme a máme z toho velkou radost. V tematickém měsíci ,, Klíč k paní zimě ‘‘ vyrábíme, tvoříme, vyprávíme si o zimních sportech, otužování, jak pomoci v zimě  zvířatům v lese a čteme různé příběhy se zimní tématikou.

Ale největší radost máme z obrovské sněhové nadílky. Po několika teplých zimách můžeme stavět sněhuláky, různé stavby ze sněhu, obrovské koule nebo třeba dělat andělíčky. Zkrátka, sněhu se nemůžeme nabažit a každé odpoledne se těšíme , až se teple oblečeme a vyrazíme ven.

Tak budeme doufat, že sníh vydrží co nejdéle.

Děti a vychovatelky ze školní družiny


Aktualizováno (Čtvrtek, 06 Květen 2021 10:22)