Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost

Činnost

Třídenní výlet školní družiny

Třídenní výlet byl jednou z nejočekávanějších akcí školní družiny. O tom, že nás čeká akce plná zážitků a dobrodružství nebylo pochyb. V šest hodin jsme nastoupili do vlaku a vyrazili směrem na Třebíč.

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:56)

Celý článek...

 

Návštěva záchranné stanice Zelené Vendolí

Ve středu 23.6. jsme se v rámci prodloužených střed vypravili na návštěvu záchranné stanice ,,Zelené Vendolí". I když se ráno sluníčku nechtělo, v poledne už zase hřálo a my jsme autobusem dojeli do Vendolí.

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:52)

Celý článek...

 

Květiny v naší škole

Byl konec května a vypadalo to, že se vše vrací k normálu. Ve třídách i na chodbách školy je zase rušno a veselo.

Aktualizováno (Středa, 16 Červen 2021 12:18)

Celý článek...

 

Družina na dopravku

Na dopravní hřiště chodíme s dětmi ze školní družiny pravidelně. Celý týden jsme se pečlivě připravovali - opakovali dopravní situace i dopravní značky. Naše snažení jsme zakončili malým kvízem a v pátek se už těšili na to, jak nám to půjde. A bylo to moc fajn, žádná dopravní nehoda nebyla, chodci i cyklisti se chovali spořádaně, dostali jsme dokonce i pochvalu, tak můžeme přijít zase.

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:50)

Celý článek...

 

Hry a opékání u Rosničky

První prodloužená středa školní družiny se v tomto školním roce díky pandemii mohla uskutečnit až v květnu a protože nám počasí přálo, uspořádali jsme zábavné odpoledne s opékáním u Rosničky. A co se prvňáčkům nejvíce líbilo?

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:51)

Celý článek...

 
Více článků...