Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost

Činnost

Sportovní odpoledne v tělocvičně

O tom, že děti pohyb milují, není žádných pochyb. A protože počasí nám k venkovním aktivitám už moc nepřeje, užili jsme si jednu říjnovou prodlouženou středu školní družiny v tělocvičně. A jak takové odpoledne vypadalo?

Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 13:28)

Celý článek...

 

Výlet do Janova na koně

Druhá prodloužená středa školní družiny se konala 11. října a rozhodli jsme se, že vezmeme naše prvňáčky na výlet do Janova na koně.  Objednali jsme program zaměřený na environmentální výchovu u sdružení hiporehabilitace Baneta.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Listopad 2017 13:27)

Celý článek...

 

Na vycházce u Dolního rybníka

Při podzimních vycházkách se školní družinou jsme se několikrát zatoulali k Dolnímu rybníku. Vždy  jsme nakrmili svými svačinkami ptactvo, které za námi připlouvalo ke břehu zdejšího rybníka, ale také  se dozvěděli mnoho užitečných věcí.

Aktualizováno (Pondělí, 30 Říjen 2017 11:03)

Celý článek...

 

Podzim ve školní družině

Na stromech žloutne listí a příroda se pomalu ukládá k zimnímu spánku. Přestože nám letošní podzim moc pěkného počasí nepřinesl, některé dny jsme si ho mohli užít i při pobytu na čerstvém vzduchu.

Aktualizováno (Pondělí, 30 Říjen 2017 11:03)

Celý článek...

 

Prodloužená středa u Rosničky

Stalo se již zvykem, že jednou za 14 dní máme v naší družině tzv. prodlouženou středu, kterou věnujeme časově náročnějšímu tvoření, zajímavým akcím a výletům, jež bychom v běžném provozu nestíhali.

Aktualizováno (Úterý, 17 Říjen 2017 20:24)

Celý článek...

 
Více článků...