Důležité

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost

Činnost

Vycházka k Památníku včelích matek

Teplé a slunečné počasí, které provázelo ještě donedávna letošní podzim, přálo pobytu a pohybovým aktivitám v přírodě. V rámci jedné říjnové prodloužené středy jsme si s dětmi ze školní družiny naplánovali pěší výlet k Památníku včelích matek, který se nachází v lokalitě Brand, mezi městem Svitavy a obcí Kukle.

Aktualizováno (Čtvrtek, 29 Listopad 2018 10:26)

Celý článek...

 

Třídenní výlet školní družiny

Náš první Třídenní výlet školní družiny se společností Stan se konal v roce 2006 v Březové u Třebíče. Společnost vlastnila v tu dobu pouze tento areál, časem se rozrostla a teď má středisek již pět. Začínali jsme s dětmi v Březové, poté se podívali do Jeseníků do střediska Relaxa i Orientka a v letošním roce jsme se vydali zpět do Březové.

Aktualizováno (Úterý, 13 Listopad 2018 11:12)

Celý článek...

 

Hry a opékání u Rosničky

Prázdniny utekly jako voda a s nimi i dny plné sluníčka. Začal nový školní rok a s ním i větší akce, které se konají již tradičně v rámci prodloužených střed. První prodloužená středa se uskutečnila 3.10.u rybníka Rosnička.

Aktualizováno (Úterý, 13 Listopad 2018 11:12)

Celý článek...

 

Vycházka do Vodárenského lesa

Na předvelikonoční prodlouženou středu jsme si s dětmi ze školní družiny naplánovali vycházku do sto let starého Vodárenského lesa. Počasí nám sice moc nepřálo, foukal studený vítr, ale ten nám v lese nevadil, a my jsme si tak mohli projít celou naučnou stezku.

Aktualizováno (Čtvrtek, 21 Červen 2018 13:53)

Celý článek...

 

Tajemství pirátské truhly

Dne 9. 5. Jsme se v rámci prodloužené středy vydali na výpravu k pramenům řeky Svitavy, spojenou s dobrodružnou  pirátskou hrou .Vypluli jsme pomyslně  po obědě  ze školní družiny a rozdělili jsme se na sedm družstev.

Aktualizováno (Čtvrtek, 21 Červen 2018 13:54)

Celý článek...

 
Více článků...