Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Kroužky

Kroužky

Střelci bilancovali

Dne 27.10.2012 se po třech letech opět konal Kongres Svazu branně technických sportů (SBTS), aby vyhodnotil uplynulé období a pokusil se nasměrovat další vývoj práce svazu. Vzhledem k tomu, že členové našeho střeleckého kroužku v převážné většině reprezentují nejen naši školu, ale i Střelecký klub Vendolí, což umožňuje účast na nejvyšších soutěžích, zúčastnil se tohoto kongresu jako delegát s hlasem rozhodujícím i vedoucí kroužku p. Sýkora.

Aktualizováno (Úterý, 30 Říjen 2012 15:02)

Celý článek...

 

Seznam kroužků

Nabídka kroužků na školní rok 2012/2013. Bližší informace dostanete u vedoucích kroužků.

Aktualizováno (Pondělí, 17 Září 2012 05:15)

Celý článek...

 

Vánoční turnaj ve střelbě

Ve středu dne 14.12.2011 se v tělocvičně školy uskutečnil ve spolupráci střeleckého kroužku naší školy a Střeleckého klubu Vendolí - ZO SBTS již druhý ročník Vánočního turnaje ve střelbě. Po loňských zkušenostech, kdy se tento turnaj konal jen ve střelbě z laserové pušky, jsme jej pojali jako otevřenou soutěž příchozích a hlavní soutěžní zbraní byla tentokrát klasická vzduchová puška - "lámačka". Soutěž byla určena pro žáky od 5. třídy bez rozdílu kategorií, mladší však získávali "bonusové" body, které v konečném součtu sehrávaly důležitou roli. Soutěže se zúčastnili žáci ze tří svitavských základních škol a měla velmi sportovní dobrou úroveň.

Aktualizováno (Pondělí, 09 Leden 2012 07:41)

Celý článek...

 

Volejbal pro každého.

Žáci v neděli do školy? Zní to možná divně, ale každou neděli od 17 hodin probíhá činnost zájmového kroužku volejbal pro děti, mládež a rodiče. Přijít mohou rodiče, kteří si nemají s kým zahrát rekreačně volejbal nebo např. i žáci kteří školní lavice již opustili.

Informace obdržíte u p. Richtra.

Aktualizováno (Čtvrtek, 24 Listopad 2011 12:14)

 

Aikido

Zveme všechny na tréninky bojového umění aikido. Podívejte se na leták a přijďte se zapojit. Najdete nás také na Facebooku: Tsunami Aikido Svitavy.

Kroužek aikido je na škole již několik let.  O jeho organizaci se stará klub Tsunami Aikido Svitavy, který ve Svitavách působí již od roku 1995. Kroužek je určen všem zájemcům od 10 let věku. Horní věková hranice není omezena. Tréninky probíhají každé ÚTERÝ od 16:30 do 18:30 hodin v tělocvičně školy. Odpovědná osoba: Stanislav Lešinger DiS.

Bližší informace najdete na vlastní prezentaci Tsunami Aikido Svitavy.

Aktualizováno (Čtvrtek, 08 Září 2011 10:28)

Celý článek...

 
Více článků...