Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny

Školní noviny

Co o novinách víme?

Začaly vycházet v roce 1998, zpočátku jen jako občasník, později pravidelně jednou za dva měsíce, celkem tedy za rok vyjde 5 čísel.Občas se stává, že se s vydáváním dostaneme do skluzu.To když zklame kopírka, nebo se vyskytne nějaký problém. Potom máme co dělat, abychom vše dohnali.

Kdo je může psát?

Přispívat může každý, psát také.Stačí mít zájem, chuť a vydržet.Redakční rada se už několikrát obměnila. Za těch 6 let už mnozí odešli a noví redaktoři přicházejí.

Kdo je řídí?

Práci redakční rady řídí (koordinuje) pí. uč. Fialová.Má k ruce několik stálých redaktorů a v záloze vždy několik nových dopisovatelů.Letos se objevili zájemci i z nižších ročníků, takže jsme rozděleni na dvě skupiny. Práce bude určitě náročná, ale jsou to ti, kteří chtějí pracovat.
Samozřejmě nemůžeme zapomenout na paní uč. Pražanovou, která naše noviny dává do gala.

Kde se můžeme blíže seznámit s novinami?

Kdo má zájem prohlédnout si stará čísla novin, stačí, když se podívá na internetovou adresu školy www.riegrovka.cz. Nové číslo bývá zveřejněno na nástěnce školy a dívky 9.tř. potom prodávají.
 

Komiksový speciál

O noviny, ve kterých se objeví komiks z nějaké školní akce, je mezi vámi velký zájem. Proto jsme se rozhodli vám je přiblížit všechny.

Aktualizováno (Pátek, 29 Březen 2013 07:58)

Celý článek...

 

Ještě jsme tady...

CML/ centrálním mozkem lidstva/ ohlášený konec světa se nekonal, tak jsme se rozhodli, že to nevzdáme a budeme ve vydávání pokračovat.

Aktualizováno (Čtvrtek, 07 Březen 2013 08:54)

Celý článek...

 

Riegrováci v ohrožení

"CML hlásí útok z vesmíru," pronesl Max a naše noviny tuto informaci okamžitě zveřejnily na svých stránkách. Zvědaví čtenáři během chvíle všechny výtisky rozebrali, protože za tím tušili přinejmenším všemi médii avizovaný konec světa. Co se skutečně stalo, to se dočtete na stránkách dalšího čísla našich novin.

Aktualizováno (Úterý, 15 Leden 2013 08:37)

Celý článek...

 

Opět vyšly...

Zajímá vás, jak se na dění ve škole dívají naši žáci? Jestli ano, nahlédněte do dalšího čísla školních novin. Vtipným úvodem vám Ady prozradí, co se skrývá v suterénu, Markéta nabídne zajímavou knihu ke čtení, dozvíte se, jak dobře to našim žákům běhá, jak pilně jsme odevzdávali papír do sběru, jak jsme byli odměněni, ale hlavně....Víc vám neprozradím. To nejlepší si přečtěte sami. Růža bude mít radost a zase přiletí.

Aktualizováno (Středa, 28 Listopad 2012 11:10)

Celý článek...

 

Kam jdeš, Vašku?

Ještě jsme se nesešli , a už jsme vyšly. Že tomu nerozumíte? Vysvětlení je prosté. Redaktoři školních novin se ještě nesešli ( činnost kroužků začíná totiž až v říjnu), ale školní noviny už vyšly.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Říjen 2012 07:40)

Celý článek...

 
Více článků...