Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny

Školní noviny

Co o novinách víme?

Začaly vycházet v roce 1998, zpočátku jen jako občasník, později pravidelně jednou za dva měsíce, celkem tedy za rok vyjde 5 čísel.Občas se stává, že se s vydáváním dostaneme do skluzu.To když zklame kopírka, nebo se vyskytne nějaký problém. Potom máme co dělat, abychom vše dohnali.

Kdo je může psát?

Přispívat může každý, psát také.Stačí mít zájem, chuť a vydržet.Redakční rada se už několikrát obměnila. Za těch 6 let už mnozí odešli a noví redaktoři přicházejí.

Kdo je řídí?

Práci redakční rady řídí (koordinuje) pí. uč. Fialová.Má k ruce několik stálých redaktorů a v záloze vždy několik nových dopisovatelů.Letos se objevili zájemci i z nižších ročníků, takže jsme rozděleni na dvě skupiny. Práce bude určitě náročná, ale jsou to ti, kteří chtějí pracovat.
Samozřejmě nemůžeme zapomenout na paní uč. Pražanovou, která naše noviny dává do gala.

Kde se můžeme blíže seznámit s novinami?

Kdo má zájem prohlédnout si stará čísla novin, stačí, když se podívá na internetovou adresu školy www.riegrovka.cz. Nové číslo bývá zveřejněno na nástěnce školy a dívky 9.tř. potom prodávají.
 

Hlásí se Riegrovák

S koncem školního roku se nám opět  redakční rada rozpadla.

Deváťáci, kteří noviny tvořili,  mají nemalý podíl na jejich úspěchu  v krajském kole, zasloužili se o pravidelné vtipné komiksy, potom zamkli školu a odešli...

Aktualizováno (Pátek, 17 Říjen 2014 06:54)

Celý článek...

 

Stihli jsme to... noviny vyšly

Konec školního roku byl nabitý různými akcemi. Nás jako novináře nejvíce zaujaly ty, které měly blízko k prázdninám. Tedy cestování.

Aktualizováno (Čtvrtek, 03 Červenec 2014 06:31)

Celý článek...

 

EKO - v tomto duchu vychází další číslo Riegrováku

Titulka vám připomene datum, kdy se slaví Den Země. Barvy zase to, co je kolem nás eko a co nikoliv.

Aktualizováno (Středa, 28 Květen 2014 12:48)

Celý článek...

 

Podařilo se ...

Po roce můžeme s radostí oznámit, že máme zase bednu. Tentokrát však ten stupínek nejvyšší. Stručně…  Jsme první!!!  Naše noviny byly v letošním ročníku soutěže školních novin a časopisů oceněny jako nejlepší v kategorii I. a II. stupně v rámci celého Pardubického kraje. Postup do celostátního kola máme v kapse a jak dopadneme tam?

Aktualizováno (Pondělí, 14 Duben 2014 08:32)

Celý článek...

 

V nové podobě do dalšího ročníku soutěže

To, že sedmáci a osmáci na hory nejeli, žáky mrzelo. Však  si na to také několikrát postěžovali.

Aktualizováno (Středa, 12 Březen 2014 10:56)

Celý článek...

 
Více článků...