Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy

Akce školy

Určujeme a chytáme obojživelníky

Žáci sedmých tříd se 3.6. zúčastnili v rámci výuky zoologie přírodovědného programu na téma obojživelníci s panem zoologem Mgr. Jakubem Vránou.

Aktualizováno (Středa, 16 Červen 2021 12:09)

Celý článek...

 

Přírodovědný program v biologickém semináři s 8. třídou

Přírodovědný program nabízený Městským muzeem ve Svitavách pod vedením pana zoologa Mgr. Jakuba Vrány jsme navštívili v semináři z biologie s žáky 8. třídy.

Aktualizováno (Středa, 16 Červen 2021 12:06)

Celý článek...

 

Preparace včely medonosné v biologickém semináři

Se sedmáky jsme se v biologickém semináři po dlouhé době distanční výuky pustili do preparace včely medonosné.

Aktualizováno (Středa, 16 Červen 2021 11:40)

Celý článek...

 

Biologický seminář s deváťáky

Při ekologické procházce městem v rámci biologického semináře jsme se s deváťáky vydali mimo jiné i do “Čisté komůrky“ - bezobalového obchůdku.

Aktualizováno (Středa, 16 Červen 2021 11:44)

Celý článek...

 

Botanika v terénu

Jak poznat a správně určit především naše dřeviny si v pondělí 7.června vyzkoušeli naši šesťáci v arboretu gymnázia pod vedením pana Jakuba Vrány, pracovníka Městského muzea a galerie ve Svitavách.

Aktualizováno (Středa, 16 Červen 2021 12:17)

Celý článek...

 
Více článků...