Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy

Akce školy

Domácí škola

14.10. se stalo něco, co nikdo z nás nechtěl, vrátili jsme se ze školních lavic zpět k domácí výuce. Rodiče, kteří si tak stačili na chvilku oddychnout a mohli konečně po dlouhé době svěřit děti do péče učitelů, jsou zase naplno zaměstnaní.

Aktualizováno (Pátek, 30 Říjen 2020 11:49)

Celý článek...

 

Zeměpis v 6.A

Vzpomínáme na školu na výuku zeměpisu v 6.A před uzavřením škol. Při výuce žáci předváděli pokus zatmění Slunce. Glóbus představuje Zemi, tenisový míček Měsíc a baterka Slunce.

Aktualizováno (Pátek, 30 Říjen 2020 11:36)

Celý článek...

 

Tělesná výchova v 9.AB

Vzpomínáme na poslední tělocvik ve škole. Ministerstvo školství vydalo opatření o tom, jak má probíhat výuka tělesné výchovy na základních školách před uzavřením škol.

Aktualizováno (Pátek, 30 Říjen 2020 11:44)

Celý článek...

 

Podzimní vycházka k památníku Včelích matek

V pátek 9.10. se třída 3.a společně s panem učitelem a paní asistentkou vydali na podzimní vycházku k památníku Včelích matek. Počasí nám přálo, proto jsme mohli vyrazit už ráno.

Aktualizováno (Pátek, 30 Říjen 2020 11:48)

Celý článek...

 

Strč prst skrz krk ...

Správná a srozumitelná komunikace je základem sociální interakce.

Aktualizováno (Pondělí, 19 Říjen 2020 10:17)

Celý článek...

 
Více článků...