Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy

Akce školy

Nový web

V současnosti pracujeme na novém webu školy. Tento web již nebude aktualizován a bude sloužit pouze jako archiv článků. Nový web naleznete na adrese www.riegrovka.cz.

 

Hurá! Jsou prázdniny!

Už je to tady! První třídu jsme dovedli zdárně do konce i přes leckdy "dobrodružné podmínky pro učení" a teď nás čekají naše první opravdové poctivě odpracované prázdniny.

Aktualizováno (Pátek, 09 Červenec 2021 08:23)

Celý článek...

 

Žák roku

Školní rok 2020/2021 se kvapem chýlí ke konci. Byl to rok prapodivný a nesnadný. Distanční forma výuky mnohé vyčerpala a kraťoučký návrat do školních lavic nemohl vynahradit ztracené příležitosti a okamžiky se spolužáky. I přesto se ukázalo, že je mezi námi mnoho těch, kteří se se vším vypořádali na výbornou a někteří dokonce dokázali nad ostatními vyniknout.

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:39)

Celý článek...

 

Schaeffler pomáhá

Díky finanční podpoře firmy Schaeffler budou mít žáci naší školy širší možnosti aktivit v rozvoji svých praktických dovedností.

Celý článek...

 

Rostliny okolo nás

Na oknech v šesté třídě jsou k vidění sklínky s různými druhy kvetoucích bylin našich luk, lesů a zahrad. Žáci šestého ročníku mají možnost se s těmito rostlinami blíže seznámit a naučit se je poznávat. Při botanické vycházce zjistili, že mnohé z nich rostou v blízkém okolí školy. 

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:37)

Celý článek...

 
Více článků...