Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Výuka K výuce

K výuce

Sešity pro školní rok 2021/2022

Přehled sešitů, které žáci budou potřebovat na další školní rok od září 2021.

Aktualizováno (Neděle, 08 Srpen 2021 12:23)

Celý článek...

 

Jaká byla distančka?

Vyhodnocení dotazníku najdou žáci i rodiče v Edovi, tak se mrkněte! Děkujeme vám všem (bylo vás víc než 220) za čas, který jste jeho vyplnění věnovali a dali nám tak inspiraci pro další práci.

Aktualizováno (Pátek, 06 Srpen 2021 10:13)

 

Návrat k prezenční výuce

Dočkali jsme se! Od pondělí 17. května 2021 se potkáme ve škole se všemi žáky. Končí výuka rotační, všechny třídy přecházejí na výuku prezenční ve škole. Antigenní testování bude probíhat ve všech ročnících 1x týdně, a to v pondělí po příchodu do školy. Stále platí povinnost nosit ochranu nosu a úst. Ruší se povinnost homogenních tříd a skupin, provoz školní družiny také v běžném režimu. U některých tříd bude pro prezenční výuku poupraven rozvrh, budeme o tom informovat v EduPage.

Další informace...

Aktualizováno (Středa, 12 Květen 2021 07:50)

 

Rezervace termínů pro zápis spuštěna

Rezervační systém pro osobní podání žádosti o přijetí do 1. ročníku ZŠ v termínu od 12. do 26. 4. 2021 je již spuštěn. Prosíme, abyste v případě, že zarezervovaný termín nevyužijete, v systému danou schůzku zrušili. Lze to provést nejpozději 1 den předem. Vyplnění online žádosti o přijetí bude možné až od 12. 4. 2021, tj. v termínu zápisu. Odkaz na rezervaci zde.

Aktualizováno (Pondělí, 29 Březen 2021 08:14)

 

Krizové opatření vlády do 11. 4. 2021

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. 3. 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. 2. 2021, kterým se omezuje provoz škol a školských zařízení. Do 11. 4. 2021 se tedy prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu.

 
Více článků...