Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Poprvé v roce 2014

Poprvé v roce 2014

Naše první jednání v novém roce. Nesešli jsme se všichni, ale každá třída tam měla své zastoupení, takže se informace dostanou do všech tříd.

Nejdříve jsme se vrátili k poslednímu dni před vánočními prázdninami. V pátek v sedm ráno jsme se sešly před ředitelnou - paní ředitelka, paní učitelka Fialová, Bára ze sedmé třídy a Chiara ze třídy čtvrté, abychom prošly a zhodnotily vánoční výzdobu ve třídách. Úkol to nebyl vůbec lehký. Třídy byly upravené, vyzdobené, osvětlené. Po návštěvě tříd jsme se sešly v ředitelně a hlasováním vybraly ty nejupravenější. Na prvním stupni zvítězila 4. třída, na druhém stupni třída 6. b. Obě třídy dostaly velká balení sladkostí.

U jídla jsme ještě na chvíli zůstali. Také zástupci parlamentu se mohli vyjádřit k jídelníčku ve školní jídelně. Všichni mohli říci svůj názor, jakou mají konkrétní představu o jídlech, která by jim chutnala a přitom splňovala normy pro školní jídelny. Nemohli jsme se shodnout, jestli jsou jídla málo, nebo hodně slaná, jestli porce jsou, nebo nejsou dostačující. Proto jsme zadali zástupcům úkol, aby se ve třídách pokusili vytvořit týdenní jídelníček. Uvidíme, co nám na příštím jednání předloží.

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 27 Leden 2014 08:18)