Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Poslední jednání

Poslední jednání

Na posledním jednání v roce 2013 jsme se sešli v plném počtu. Adéla s Ivou si vyzkoušely toto jednání vést samy. Ukázalo se, že to pro ně není vůbec žádný problém.

Tentokrát jsme o chování mluvili jen chvíli. Nic závažného, snad jen chování na WC, jsme nemuseli probírat. Zřejmě předvánoční nálada zapůsobila na každého. Žáci si začínají zdobit třídy, připravuje se adventní výstava, před Vánocemi si málokdo dovolí zlobit a dělat potíže, dárky už někde čekají a co kdyby...?

Pomáhat s adventní výstavou, s její přípravou, budou letos žáci  9. třídy, s prodejem výrobků potom děvčata ze sedmé třídy a družiny. Letos se také představí více žáků se svou hrou na hudební nástroje nebo zpěvem. Dokonce se představí i skupina děvčat z družiny se svým tanečním vystoupením. Pro zajímavost jsme se zeptali, kdo ze členů parlamentu bude vystupovat. Zvedly se téměř všechny ruce.

Zmínili jsme se také o výsledku soutěže školních novin.

Výzdobu tříd jako každoročně zhodnotíme a vybereme na každém stupni jednu nejlépe, nejnápaditěji, nejvkusněji vyzdobenou. Komise se sejde 20. 12. 2013 v 7. 00  před ředitelnou. Za členy parlamentu v ní bude Chiara ze 4. třídy a Bára ze 7. třídy.

Sejdeme se 13. ledna 2014

Aktualizováno (Pondělí, 06 Leden 2014 10:41)