Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel 21. 10. 2013

Parlamentní hlasatel 21. 10. 2013

Dnes jsme pokračovali na téma z minulého jednání. Jak reagovat na provokace za strany některých spolužáků. Jsou mezi námi tací, kteří se "baví" tím, že ostatním nadávají, pokřikují po mladších, v hodinách se snaží narušit práci.

K jednomu incidentu už došlo. Provokace byla potrestaná násilím. Aktéři teď určitě nejsou v klidu, protože nevědí, jakou dohru jejich počin bude mít.

Dalšího provokatéra bychom měli ignorovat, bohužel má ve své třídě vděčné "publikum", které jeho kousky vždy pobaví, někdy se  přidají i další. Zatím si neuvědomili, jak si zbytečně přidělávají problémy.

Příště budeme pokračovat.

Paní ředitelka vysvětlila zástupcům důvod k vyhlášení ředitelského volna. Nikdo se asi nezlobí, že bude doma celý týden. Ve škole je někdy nutné nemít  žáky, když se opravuje elektrické vedení.

Dále jsme si ukázali několik drobností, jejichž prodejem můžeme pomoci nemocným dětem. Jsou to věci z Fondu Sidus a sdružení Chrpa.

Další jednání bude až 11. 11. 2013

Aktualizováno (Pondělí, 11 Listopad 2013 09:37)