Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament I my jsme zahájili svoji činnost

I my jsme zahájili svoji činnost

Školní rok už je v plném proudu. Do práce se dal i Školní žákovský parlament. Sešli jsme se tradičně v pondělí ráno, i když na konci roku se objevil dotaz - proč právě v pondělí. Odpověď je jednoduchá, týden začíná třídnickými hodinami, kde se zprávy z parlamentu probírají.

Složení zástupců je staronové, kromě těch nových z obou druhých tříd k větší výměně nedošlo.

Zvolili jsme si vedení parlamentu a zástupce do Dětského zastupitelstva Svitav. Naše hlasy a tím i naši důvěru dostaly : Iva Táborská z 9. třídy a Adéla Kumhálová z 8. třídy. Jejich úkolem je vést naše jednání. Iva Táborská a Magdalena Vostřelová nás budou zastupovat na jednáních Dětského zastupitelstva Svitav.

Dohodli jsme se, že se v letošním roce zaměříme především na žáky, kteří narušují práci v jednotlivých třídách, stále vyrušují ve vyučování, jsou neukáznění. Několik jmen už zaznělo. Bohužel jsou to stále stejná jména, je tedy nejvyšší čas s tím něco udělat. Nebudou to odnášet ti ostatní.

Aktualizováno (Čtvrtek, 10 Říjen 2013 09:09)