Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Projekty Pracovat rukama děti baví

Pracovat rukama děti baví

Zářím 2013 vstupuje do druhé poloviny projekt My se neztratíme! (reg.č. CZ.1.07/1.1.28/01.0053), na jehož realizaci jsme získali finance z evropských strukturálních fondů. Jeho cílem je podpora přírodovědného, řemeslného a technického vzdělávání.

Od zahájení projektu vznikly moderně vybavené školní dílny, pracovna pro technické kreslení, nové volitelné předměty (řemeslné práce, zpracování fotografie a videa, elektrotechniky, technické kreslení), úspěšně běží kroužek Ferda Mravenec a žáci již využívají moderní e-learningový portál jako podporu pro své učení. Organizujeme besedy se zástupci zajímavých řemesel a žáci se jezdí podívat do škol a firem, které jsou zaměřeny na technické či řemeslné obory. O všechny klíčové aktivity, ve kterých děti pracují rukama, je překvapivě velký zájem. Z výběru limitovaného počtu žáků do zmíněných volitelných předmětů i kroužku se stal na konci školního roku doslova boj.  Máme radost, že je projekt smysluplný a pro děti užitečný. 

Aktualizováno (Pátek, 04 Říjen 2013 07:37)