Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Kdo nás vystřídá?

Kdo nás vystřídá?

V tomto duchu probíhalo naše poslední jednání.

Sice jsme nejdříve hovořili o našem Dnu dětí a programu na Den dětí do parku, ale nejvíce času jsme věnovali otázce, kdo vystřídá Magdu s Bárou ve vedení našeho parlamentu. Obě odcházejí na střední školy a na jejich místo musíme zvolit vhodné zástupce. Obě pracovaly velmi aktivně, byly vždy připravené, velmi jistě a s přehledem vedly jednání, vzdělávaly se, aby mohly školit, za jejich vedení parlament pracoval na výbornou. Zástupci ostatních tříd přemýšleli o vhodných nástupcích. Několik jmen padlo, uvidíme, jak budeme volit nové vedení v září.

Paní ředitelka připomněla termíny a rozpis focení.

Kdo si hrál a snažil se být vtipný na vývěsce s jídelním lístkem, jsme bohužel nezjistili. Asi jsou mezi námi tací, kterým stále nedochází, kde jsou hranice slušnosti. Potom už nemají odvahu se přiznat. Mezi slušnými lidmi se tomu nějak říká. Co ty na to, vtipálku?

Příště nás čeká volba Sovy roku.

Aktualizováno (Pondělí, 03 Červen 2013 07:37)