Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Dokumenty První zvonění

První zvonění - pro prvňáčky a jejich rodiče

Vážení rodiče,

těší nás, že jste si pro své dítě vybrali právě naši školu. Vítáme Vás na stránkách jakési „kuchařky“, jež by Vám měla být pomocníkem ve dnech, které na Vás i Vašeho budoucího prvňáčka čekají.

Učitelé prvního stupně pro Vás připravili přehled základních informací a drobných rad, které by Vám přípravy měly usnadnit. Naším přáním je, aby tato změna v životě Vašeho dítěte byla co nejpřirozenější a pokud možno „bezbolestná“. S tímto vědomím, prosíme, přijměte i následující doporučení a informace. Budeme velmi rádi, když budete nejen své dítě, ale i dění ve škole podporovat. S dětmi dokážeme hodně, ale společně s Vámi toho může být mnohem víc.


Mgr. Milena Baťková, ředitelka
Mgr. Lenka Pražanová, zástupkyně
Mgr. Marie Tylichová, třídní učitelka


Brožura První zvonění - průvodce prvními dny ve škole, šk. rok 2015/2016 ve formátu pdf.

Aktualizováno (Středa, 10 Červen 2015 12:45)