Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Kroužky Střelci bilancovali

Střelci bilancovali

Dne 27.10.2012 se po třech letech opět konal Kongres Svazu branně technických sportů (SBTS), aby vyhodnotil uplynulé období a pokusil se nasměrovat další vývoj práce svazu. Vzhledem k tomu, že členové našeho střeleckého kroužku v převážné většině reprezentují nejen naši školu, ale i Střelecký klub Vendolí, což umožňuje účast na nejvyšších soutěžích, zúčastnil se tohoto kongresu jako delegát s hlasem rozhodujícím i vedoucí kroužku p. Sýkora.

V průběhu jednání byl několikrát vyzdvihnut význam práce s mládeží a jmenován náš střelecký kroužek i Střelecký klub Vendolí. Pozitivně byla hodnocena především systematičnost práce, úzká spolupráce s obcí, se školou i rodiči, bez které by nebylo možné dosáhnout tak dobrých výsledků. Vždyť od roku 2009, kdy začal střelecký kroužek na naší škole pracovat, jsme připravili několik mistrů České republiky v individuálních i kolektivních disciplínách. Kongres jmenovitě ocenil výsledky družstva ve složení Zdeněk Šmíd, Lukáš Vojta a Karolína Přikrylová, které získalo v loňském roce na Mezinárodním mistrovství ČR v branném víceboji mládeže v Prudké 2. místo v kategorii B (13 - 16 let) a letos (6.10.2012 opět v Prudké) se jim tento vynikající výsledek podařilo obhájit! Nebyly to však jejich jediné úspěchy, toto družstvo má již titul Mistr ČR ve střelbě ze vzduchové pušky z roku 2011 a další medaile z individuálních disciplin a právě proto byl na tomto kongresu Karolíně Přikrylové (nyní již studentce střední školy) udělen pohár a titul Nejlepší sportovec svazu v kategorii mládež 2009 - 2012.

Oceněna byla i práce našeho střeleckého kroužku, jehož členové se pravidelně zúčastňují soutěží a získávají stále větší prostor pro nominace na soutěže nejvyšší - na MČR. Vedoucí kroužku p. Sýkora zde z rukou předsedy SBTS p. Cibulky převzal pohár - Nejlepší trenér mládeže SBTS 2009 - 2012. Je to ocenění které potěší, ale především zavazuje. Uděláme všechno proto, aby i v příští sezóně stáli na stupínku vítězů závodníci ze střeleckého kroužku z "Riegrovky".

Aktualizováno (Úterý, 30 Říjen 2012 15:02)