Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (18.6.2012)

Parlamentní hlasatel (18.6.2012)

Dnes proběhlo naše poslední jednání. Tradici neporušily naše Veroniky z deváté a, ani dnes se nezúčastnily.

Magda nás informovala o výsledcích dotazníků v páté třídě. Jednalo se o dotazník pořadu Kecejme do toho, kde se děti mohou vyjadřovat otevřeně k problémům, které je trápí a samy je nemohou změnit. Objevil se jeden problém ve třídě. Jmenuje se chování D. L. Zatím nebudeme jmenovat, ale od září se na jeho řešení zaměříme. D. L. , máš se na co těšit!!!!

S Eliškou jsme hovořili o vystoupení gymnastek ve Fabrice. Sama s rodiči se postarala o vše. Paní Koudelková se staví ve škole na doladění posledních věcí a my se máme na co těšit.

Výsledky našeho hodnocení:

 Co se nám podařilo: úklid, nastalo jisté zlepšení, kontakt s DZS, zlepšení prostředí ve třídách, vyřešit některé situace, které nám dělaly problémy.

Co se nám nepodařilo: docházka našich Veronik, zlepšit situaci v předbíhání ve frontě na párky, aktivita u nejmladších zástupců/ ještě se ostýchají otevřeně mluvit/.

 

 

Aktualizováno (Úterý, 03 Červenec 2012 07:53)