Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (28.5.2012)

Parlamentní hlasatel (28.5.2012)

Sešli jsme se v tradiční sestavě. Zástupci devátých tříd byli dnes omluveni, byli na výletě.

Zástupci čtvrtých tříd hovořili o svém týdenním pobytu v Oucmanicích. Byli velmi spokojeni, poznali mnoho nových činností, nových kamarádů - zvířat, podnikli několik výletů, počasí jim také přálo - prostě pohoda.

Dětský den, který nás čeká, je také velkým lákadlem nejen pro naše děti, ale i  pro širokou veřejnost. Tradiční atrakce budou, je na co se těšit!!!

Eliška nás informovala o úspěchu svitavských gymnastek. Třetí místo v soutěži bylo opravdu významné umístění. Je potěšitelné, že v družstvu jsou i naše děvčata: Eliška Klohnová, Veronika Strýčková, Barbora Řiháková a také Adéla Karlíková.

Magda nás informovala o své účasti na Bambiriádě v Praze. Pomáhala při organizaci jako zástupce našeho DZS. Byla velmi spokojená a pro náš parlament to je další doklad, že pracujeme dobře.

Tradičně proběhla volba Sovy roku. Výsledky jsou u paní učitelky Fialové, budou zveřejněny až ve Fabrice, ale nejdříve musí volit i ti dnes nezúčastnění.

Na závěr jsme se písemně vyjadřovali k tomu, co se nám podařilo a nepodařilo.

Aktualizováno (Pondělí, 02 Červenec 2012 11:59)