Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (14.5.2012)

Parlamentní hlasatel (14.5.2012)

Ředitelské volno  před státními svátky posunulo naše jednání až na polovinu května. Přesto jsme se sešli bez připomenutí termínu. Tedy ovšem bez našich Veronik.

Magda s Bárou hovořily o své účasti na svitavském majálesu. Mladším zástupcům vysvětlily, co to vlastně majáles je, kdo ho slaví, jaké téma si letos středoškoláci vybrali.

Připomněli jsme si termín focení. Zástupci tříd informovali o tom, jak probíhala v jednotlivých třídách volba prima žáka, jaká kritéria si stanovili, kdo byl nakonec zvolen.

Paní ředitelka informovala zástupce tříd o stavebních úpravách v suterénu školy. Je nutné, aby všichni dodržovali stanovený  režim vstupu do budovy školy a pohybu v suterénu.

Magda s Bárou navrhly, že by nebylo špatné pro příští školní rok připravit pro zájemce výměnný pobyt, pro začátek třeba s naší partnerskou školou ve Žiaru nad Hronom.

Připomněli jsme si, že nás tento týden čekají třídní schůzky a schůzka třídních důvěrníků.

Čekala nás velmi příjemná událost, proto jsme se rozloučili a spěchali do tělocvičny, kde pro šedesát nejlepších sběračů starého papíru měla paní Češková připraveny hodnotné ceny a pro nejpilnější kolektivy sladké odměny. Letos se nám sběrový týden opravdu vydařil. Díky.

Příští jednání 28. 5. 2012

 

Aktualizováno (Pondělí, 28 Květen 2012 07:20)