Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (16.4.2012)

Parlamentní hlasatel (16.4.2012)

Kromě obou Veronik z 9. a jsme opět byli všichni.

V úvodu jsme hovořili o volných dnech v době velikonočních prázdnin a o tom, jak proběhlo 3. čtvrtletí.

Paní ředitelka stručně zhodnotila letošní Ekojarmark. Žáci devátých tříd byli v terénu a pomáhali s úklidem okolí rybníka, úkol splnili, dozírající paní učitelky nemusely řešit žádné problémy. Osmáci pro změnu pomáhali na jednotlivých stanovištích, také jejich pomoc byla na letošním Ekojarmarku přínosem.

Co nás ale stále trápí je pořádek v některých třídách. Jsou žáci, kteří nejsou zvyklí si po sobě uklidit papír od svačiny, lahev od pití dát tam, kam patří, krabičku od mléka vynést a nenechat ji v koši na papír. Jsou to stále jedni a ti samí. Tak alespoň dva hříšníci - P. J. a R. Š.

Na dotaz ohledně účasti našich žáků ve sportovních soutěžích odpověděla paní ředitelka. Termín volejbalové soutěže byl třikrát změněn, škola se těmto změnám termínů nemůže přizpůsobit, je třeba zajišťovat i jiné akce a rozvrh nemůže být neustále měněn.

Příští jednání 14. 5. 2012

Aktualizováno (Středa, 16 Květen 2012 08:42)