Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (2.4.2012)

Parlamentní hlasatel (2.4.2012)

Sešli jsme se všichni, chyběli jen zástupci 9. tříd, začíná se z toho stávat tradice!!!! 

Nejdříve jsme hovořili o školní akci Den naruby. Kristýna s Markétou zajistily jeho přípravu dobře, neobjevily se žádné komplikace. Zástupci tříd prvního stupně hovořili o průběhu a ohlasu ve svých třídách. Eliška hodnotila hodiny jako zajímavé, "dva učitelé" ve třídě bylo něco nového, dohlížející třídní paní učitelka to zezadu jistila, ale i tak si Martin trhl pěknou ostudu. Dominik ocenil přípravu hodiny, on i ostatní ve třídě byli spokojeni. Adéla přiznala, že ji hodina velmi zaujala, dávala stále pozor a odnesla si spoustu informací, které jí někdy uniknou proto, že se plně nesoustředí. Zástupci 2. a 3. třídy  hodnotili hodiny jako velmi zajímavé, všem se noví "učitelé" líbili.

S paní ředitelkou jsme připomněly žákům, že 28. březen je Den učitelů. Žáci na to letos úplně zapomněli. My na ně 1. června nezapomínáme.

Dále jsme hovořili o akci Svitavský Amos. Naši zástupci se připravovali, vybojovali druhé místo, ale připomínek na hlavu organizátorů se sneslo dost. Organizace byla dost zmatená, soutěžící nebyli průběžně informováni o získaných bodech, otázky nebyly formulovány jasně, celá akce působila jako velký chaos. Příště se nezúčastníme.

Paní ředitelka požádala zastupce 8. a, aby s programem vystoupili na Dětském dnu a ve Fabrice na závěr školního roku.

Na závěr paní ředitelka odpovídala na některé dotazy. Které sportovní soutěže nebudeme obesílat a proč. Jak to bude 30. 4. a 7. 5. 2012.

Protože se na závěr školního roku budeme fotit, přemýšlejte o vhodném místě. Pan fotograf našim požadavkům rád vyhoví.

Příští jednání - 16. 4. 2012

Aktualizováno (Pondělí, 16 Duben 2012 09:44)