Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (19.3.2012)

Parlamentní hlasatel (19.3.2012)

Dnes jsme se nesešli kompletní, Chyběli zástupci 4. a, 7. ,9. a.

Mluvili jsme hlavně o akci Svitavský Amos, které se zúčastní 8. a s paní učitelkou Dernerovou a panem učitelem Richtrem. Jako publikum nepůjde žádná třída. Organizace této akce není zatím oficiálně avizovaná, dozvídáme se pouze informace od našich zástupců v DZS, což je u celoměstské akce dost málo. Navíc je akce přeložena na den, kdy máme připravený zájezd do divadla.

O adopci zatím neuvažujeme, žáci neprojevili dostatek zájmu. Možná příští rok.

Den naruby je zajištěn. Markéta s Kristýnou mají připraven seznam a rozvrh. Dnes se zájemci zapíší a budou kontaktovat vyučující.

Pan učitel Richtr připravuje pro žáky 9. tříd zájezd do Osvětimi.

V květnu proběhne testování záků 5. a 9. tříd.

O prázdninách se pilně pracovalo v 6. třídě. Zmizely stoly u tabule, stupínek, stará podlaha. Snad si šesťáci budou o svou třídu pečovat.

Příští schůzka 2. dubna 2012

 

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 16 Duben 2012 09:44)