Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (5.3.2012)

Parlamentní hlasatel (5.3.2012)

Kromě Veroniky a nemocných zástupců sedmé třídy jsme se sešli všichni.

 Magda s Bárou zahájily jednání. Měly připravené hlavní body, kolem kterých se rozproudila živá diskuse. Nejdříve se vrátily k adopci na dálku. Třídy se rozhoupaly a aktivnější jádro má zájem tuto akci vyzkoušet. Ne každému je dovoleno chodit do školy a vzdělávat se. O tom by někteří mohli hovořit.

Svitavský Ámos byl jako další na programu. 8. a se připravuje, domluvili se dokonce, že budou spát před prázdninami ve škole, aby mohli nerušeně zkoušet. Jeden problém však mají, nemohou sehnat dostatek červených trenýrek na ranní rozcvičku. Co připravují nám však nechtějí prozradit. Prý se máme nechat překvapit.

Dále jsme si připomněli, že 29. března pojedeme do divadla. Některým se to komplikuje, protože Ámos byl také přeložen na 29. března. Snad to aktéři stihnou.

19. března bude vyhlášen za počátek přihlašování se na tradiční školní akci Den naruby. Na starost si ji vzaly Markéta s Kristýnou. Všem vysvětlily, jak bude zápis a příprava probíhat.

Na závěr jsme si vysvětlili, proč někdy ráno nebyla odemknutá zadní branka do školy. Paní ředitelka si vzala za úkol připome nout všem, kteří převezmou telefonický vzkaz, že ten musí být nějakým způsobem doručen adresátovi, hlavně u telefonických omluv.

 

Příští jednání po prázdninách 19. 3. 2012

Aktualizováno (Pondělí, 26 Březen 2012 10:46)