Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (20.2.2012)

Parlamentní hlasatel (20.2.2012)

Sešli jsme se v menším počtu, nemoci nás nešetří. Každá třída však měla alespoň jednoho zástupce. Jen jeden a ten samý opět chyběl.

Hodnotili jsme únorové akce - karneval a taneční večer. Všichni byli spokojeni. Karneval se líbil hlavně dětem prvního stupně, pobavily se, zasoutěžily si, odnesly si domů hodnotné výhry v tombole. Jeden organizátor měl velké štěstí, dostal lístek z tomboly jen tak jako poděkování za bonbon a vyhrál na něj velmi hodnotnou cenu.  Taneční večer byl také velmi vydařený. Atmosféra, oblečení, chování, vystupování - vše super. Jen kdyby ty boty tolik netlačily a nohy tak nebolely!!!!

O adopci dětí jsme hovořili také, někteří si tuto akci ještě chtějí nechat projít hlavou. Kristýna s Magdou svůj úkol splnily. Kontakty připravily, čekáme jen na další ohlas.

Dále byl na porgramu Svitavský Ámos, ale zástupci 8. a chtějí více hovořit na toto téma příště.

Další jednání 5. 3. 20012

Aktualizováno (Pondělí, 05 Březen 2012 07:26)