Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (6.2.2012)

Parlamentní hlasatel (6.2.2012)

Sešli jsme se tradičně v plném počtu, jen bez zástupců 9. a

Na programu byla dvě nejzajímavější témata - karneval a taneční večer.

Na karneval se připravují a hlavně těší především žáci prvního stupně. Hry si pro ně připravili naši šesťáci a o hudbu se postarají chlapci z deváté třídy. Ne všichni, jen Zdeněk Šmíd a Lukáš Vojta. Připravena je bohatá tombola, zákusky, které zase napekly paní učitelky,  chlebíčky, prostě vše, co ke správnému karnevalu patří.

Žáci 7. až 9. ročníku se zase připravují na tradiční Valentýnský taneční večer. Taneční mistři - manželé Pokorní - je naučí některé společenské tance, v příjemném prostředí se žáci pobaví, setkají s bývalými žáky, zasoutěží si. Vstupenek je prodáno dost, takže se máme na co těšit.

Na soutěž Svitavský Amos se připravují žáci 8. a,  pan učitel Richtr a paní učitelka Dernerová, jako publikum půjdou šesťáci.

Paní ředitelka nadnesla, co bychom říkali na adopci na dálku. Zástupci tříd zjistí ohlas, Kristýna s Magdou možné řešení.

Naše členky DZS se zúčastní o víkendu pobytu na Svratouchu. Určitě se dozvíme spoustu informací z  jednání našeho městského parlamentu a hlavně bližší informace k soutěži třídních kolektivů a učitelů. 

Příští schůzka: 20. 2. 2012

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 27 Únor 2012 06:37)