Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (23.1.2012)

Parlamentní hlasatel (23.1.2012)

Omlouváme se za zpoždění zápisu. Tentokrát za to nemůže technika, ale bohužel selhal lidský faktor. I to se někdy stane.

Jednání zahájily Bára s Magdou informacemi z jednání DZS. Hovořily o připravované akci Svitavský Ámos, která by se měla konat 28. března ve Fabrice. Naši osmáci se akce chtějí zúčastnit. Rádi by využili zkušeností z loňské účasti a dobře reprezentovali školu.

Dalším bodem jednání byl dotaz na paní ředitelku, jestli by mohla vysvětlit, co znamená slovo INKLUZE, které se v současnosti skloňuje snad ve všech pádech. Zástupci si vyslechli  vysvětlení, které vzhledem k jejich  věku bylo srozumitelné.

Dále se hovořilo o dalších chystaných akcích DZS. Měl by to být Den dětí v parku Jana Palacha a Majáles pro střední školy. Nebudeme zatím  nic prozrazovat, ale napadlo nás, jak by se naše škola mohla na chystaný Den dětí připravit a s jakým programem vystoupit.

DZS hledá šikovné žáky, kteří by mohli pomoci vytvořit vlastní  stránky zastupitelstva. Za devátou třídu navrhli zástupci Zdeňka Šmída.

Paní ředitelka připomněla dvě velké akce naší školy. Karneval školní družiny, který proběhne   8. 2. 2012 ve Fabrice. Samozřejmě není jen pro děti z družiny, ale i pro veřejnost.  Druhou akcí je tradiční Valentýnský taneční večer pro žáky druhého stupně a také pro bývalé žáky naší školy.

Drobné předměty z Nadace Život dětem budeme prodávat ve školní jídelně vždy o velké přestávce.

Na závěr jsme si připomněli termín přihlášení absolventských prací.

Další jednání bude 6. 2. 2012. Snad nezapomenete po pololetních prázdninách.

 

 

Aktualizováno (Pondělí, 06 Únor 2012 08:08)