Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home O škole Areál

Školní multifunkční areál

Školní areál se nachází v těsné blízkosti budovy školy. Jeho rozloha je přibližně 40 arů. Jeho tvář se časem mění a nabývá na kráse a účelnosti. Postupem let se za podpory města Svitavy, díky práci firem i učitelského sboru proměnil ve vyhledávané místo pro sport i odpočinek. Realizací projektů (viz sekce Projekty) se z místa pro školní pozemky stal prostor využitelný nejen školou, ale také veřejností.

Ve sportovní části najdete moderní víceúčelové hřiště s moderním umělým povrchem pro několik druhů sportů (volejbal, basketbal, kopaná, tenis..), běžeckou dráhu na 50 m a sektor pro vrh koulí. V části volnočasové a relaxační je možné využívat dětské dřevěné programy, prolézačky, houpačky a houpadla, hrazdy, lávky apod. Průchozí altán slouží k případnému ukrytí za nepříznivého počasí, lavičky k posezení za počasí hezkého a v době školního vyučování také pro výukové potřeby. Překážková dráha za tělocvičnou je určena pro zvyšování kondice žáků i návštěvníků v doprovodu osoby starší 18 let.

Celý areál je vybudován tak, aby umožňoval bezbariérový přístup, relaxaci a rehabilitaci zdravotně handicapovaným dětem a mládeži. Bezbariérový přístup na speciálně upravené WC zvyšuje komfort pobytu postižených u nás.

Areál je pro zvýšení bezpečnosti a předcházení vandalismu monitorován kamerami, jeho provoz se řídí platným provozním řádem (k dispozici zde i v areálu).

Aktualizováno (Čtvrtek, 25 Listopad 2010 07:28)