Důležité

Na čtvrtek 25. 10. 2018 je vyhlášeno pro žáky školy z organizačních důvodů ředitelské volno.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home O škole Areál

Školní multifunkční areál

Školní areál se nachází v těsné blízkosti budovy školy. Jeho rozloha je přibližně 40 arů. Jeho tvář se časem mění a nabývá na kráse a účelnosti. Postupem let se za podpory města Svitavy, díky práci firem i učitelského sboru proměnil ve vyhledávané místo pro sport i odpočinek. Realizací projektů (viz sekce Projekty) se z místa pro školní pozemky stal prostor využitelný nejen školou, ale také veřejností.

Ve sportovní části najdete moderní víceúčelové hřiště s moderním umělým povrchem pro několik druhů sportů (volejbal, basketbal, kopaná, tenis..), běžeckou dráhu na 50 m a sektor pro vrh koulí. V části volnočasové a relaxační je možné využívat dětské dřevěné programy, prolézačky, houpačky a houpadla, hrazdy, lávky apod. Průchozí altán slouží k případnému ukrytí za nepříznivého počasí, lavičky k posezení za počasí hezkého a v době školního vyučování také pro výukové potřeby. Překážková dráha za tělocvičnou je určena pro zvyšování kondice žáků i návštěvníků v doprovodu osoby starší 18 let.

Celý areál je vybudován tak, aby umožňoval bezbariérový přístup, relaxaci a rehabilitaci zdravotně handicapovaným dětem a mládeži. Bezbariérový přístup na speciálně upravené WC zvyšuje komfort pobytu postižených u nás.

Areál je pro zvýšení bezpečnosti a předcházení vandalismu monitorován kamerami, jeho provoz se řídí platným provozním řádem (k dispozici zde i v areálu).

Aktualizováno (Čtvrtek, 25 Listopad 2010 07:28)