Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (9.1.2012)

Parlamentní hlasatel (9.1.2012)

Poprvé v letošním roce jsme se sešli bez připomenutí předem téměř všichni. Chyběly opět jen Veronika s Angelikou. Třídy 9. a a 9. b by měly zvolit jiné zástupce.

Hovořili jsme o akci DZS před Vánocemi. Členové navštivili Speciální mateřskou školu, aby dětem zpříjemnili den a pomohli s výrobou vánoční výzdoby. Akce byla velmi vydařená, dětem se libila, vedení MŠ ji velmi kladně hodnotilo také. Chvíli jsme si povídali o tom, jak se lidem s různým postižením asi žije a jak bychom se k nim měli chovat.

Dále hovořila paní ředitelka o Dnu otevřených dveří 11. 1. 2012. Rodiče se mohou přijít podívat nejen do školy, ale také přímo do výuky. Už by se tedy ve třídách nemusela objevovat vánoční výzdoba.

Na jednání DZS by se naše členky měly zeptat, jak probíhá příprava Svitavského Ámose.

Budeme prodávat magnetky Fondu Sidus, jehož výtěžek je věnován nemocnicím s dětskými pacienty v Praze a Olomouci.

Příští jednán  23. ledna 2012

Aktualizováno (Úterý, 10 Leden 2012 14:55)