Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Můžete si nás opět přečíst

Můžete si nás opět přečíst

Se zpožděním, ale opět si nás můžete přečíst.

Odchodem sedmi členů redakční rady zůstala jen nepatrná skupinka (slovy čtyři) těch, kteří byli ochotni ve svém volném čase udělat něco navíc. Dost dlouho jsem hledala nástupce Venďáka, Mačet, Sisulky, Nikči, Adély, Filipa, ale hlavně Evouše, jejíž komentáře se tak líbily. Podařilo se.

Pomohl další úspěch v celostátní soutěži školních novin a časopisů. Přihlásilo se několik žáků, kteří chtějí navázat na téměř třináctiletou  tradici vydávání  školních novin. V krátké době se jim podařilo vytvořit číslo, které si nyní můžete přečíst na našich stránkách.

Úspěch, kterého jsme  v posledních dvou letech dosáhli, je zavazující. Snad se i těm začínajícím podaří v práci pokračovat a vydávat stejně dobré školní noviny. Těšíme se i na komentáře, pro změnu ne od Evouše( Evy), ale tentokrát od Adyho (Adama).

Riegrováček 11/2011 

Aktualizováno (Úterý, 10 Leden 2012 15:03)