Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (21.11.2011)

Parlamentní hlasatel (21.11.2011)

Sešli jsme se tradičně  téměř všichni. Jen nám zase chyběli dva zástupci, o nichž jsme už minule hovořili. Vzkaz do konkrétních tříd jsme předali, čekáme, co se stane.

Nejdříve jsme hovořili o našem bolavém místu - pořádku - ve třídách po skončení vyučování. Problémy se objevily opět v 7. třídě a v 8. b. Na třídnických hodinách by měli třídní učitelé hledat možné řešení.

Bára s Magdou nás informovaly o jednání Dětského zastupitelstva Svitav. Hlavním bodem jednání byly volby nového vedení. Dozvěděli jsme se, že předsedkyní DZS se stala Vendula Svatošová a její zástupkyní Jana Báčová. Obě jsou naše bývalé žákyně. Je to pro nás dobrá vizitka, že naše práce není zbytečná.

Zástupci 8. a  měli připomínky k dodatečným zápisům učitelů při zastupování. Paní ředitelka předá tuto informaci učitelům na odpolední pedagogické radě. Zase jedna zkušenost pro nás, slušně a věcně se dají problémy vyřešit.

Martina z 9. a má za úkol zjistit stav  přípravy  úkolu na adventní výstavu místo nemocné Angeliky.

Jak pomáhá evidence zapomínání řešit tento problém, to je úkol na příští schůzku.

Příští schůzka 5. 12. 2011

 

Aktualizováno (Úterý, 29 Listopad 2011 12:52)