Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (18.10.2011)

Parlamentní hlasatel (18.10.2011)

Začali jsme psát o tom, jak jednáme, že se všichni navzájem známe, ale zapomněli jsme se představit vám, kteří naše stránky navštěvujete, čtete a naši práci sledujete. Zde je přehledná tabulka zvolených zástupců. Jména  žáků si zapamatujte, protože to jsou ti, kteří za vás mohou jednat s vedením školy a mohou vám pomoci.

  • Školní žákovský parlament

 

třída

zástupce třídy

třída

zástupce třídy

1.

xxx

6.

Magdalena Přikrylová

Kristýna Turčanová

2.

Nikola Bergerová,

 Apolena Přikrylová

7.

Tereza Marholdová,

 Kateřina Kociánová

3.

Kateřina Tesařová,

Magdaléna Vostřelová

8.a

Kristýna Michková

Markéta Cupalová

4.a

Dominik Cupal,

Klára Jirčíková

8.b

Magdalena Špačková

Barbora Chladilová

4.b

Aneta Janíčková,

Eliška Klohnová

9.a

Veronika Kynclová

Veronika Krajčírová

5.

Adéla Hejlová,

Michal Paroubek

9.b

Angelika Sadlonová,

Martina Vaníčková

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 11:23)