Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (10.10.2011)

Parlamentní hlasatel (10.10.2011)

Dnes jsme se sešli opět v plném počtu.

Jednání zahájila Bára informací o nápisech a kresbách na skříňkách. Jednalo se o nevhodné nápisy na skříňkách několika žáků. Zjistili jsme, že se jedná o opakovanou  a zřejmě i adresnou zlomyslnost. Je škoda, že  nápisy nikdo nevyfotil, mohlo se pátrat po viníkovi snadněji. Pokud se bude situace opakovat, zdokumentujeme ji a předáme k řešení dále. Jedná se o úmyslné poškozování cizí věci.

Dále jsme hovořili o "starém" problému v našich třídách, tedy o nepořádku. Víme,  kdo si po sobě neumí uklidit, jenom si s ním  neumíme poradit. Jedním řešením by mohlo být přerušení prodeje mlíček. Doplatili by na to však i ostatní. Zkusíme tedy společně hledat možnosti nápravy.

Dále  někteří zástupci hovořili o plnění, nebo spíše neplnění poninností služby. Je možné, aby šest týdnů byla stejná služba a ve třídě stále stejný nepořádek?  Snad má třída a třídní učitel možnosti, jak situaci řešit.

Na závěr něco příjemnějšího. Sdružení CHRPA nás požádal o prodej hopíků . Výtěžek bude použit na hiporehabilitaci.

Příští schůzka bude 24. 10. 2011

                                

Aktualizováno (Středa, 12 Říjen 2011 07:07)