Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Parlamentní hlasatel (3.10.2011)

Parlamentní hlasatel (3.10.2011)

Tak se vám opět hlásíme.

Začal nový školní rok a s ním i práce našeho školního parlamentu. Na prvním jednání jsme se sešli téměř kompletní, chyběli pouze dva nemocní. Objevily se mezi námi některé nové tváře, ale většinou se už všichni navzájem známe. Uvítali jsme zástupce druhé třídy, děvčata z deváté slíbila, že jim pomohou s psaním zápisů, aby i druhá třída mohla být informována o programu jednání.

Chyběli nám loňští deváťáci a tím i naši zástupci v DZS a Národním parlamentu. Jana však na nás nezapomněla a přišla se domluvit, abychom zvolili dva zástupce jako nové členy DZS / ukázalo se, že titul Sova roku za nejaktivnějšího člena parlamentu dostala na konci roku oprávněně /.

Nás tedy čekaly volby. Museli jsme zvolit nové vedení. Tajným hlasováním nejvíce hlasů získala Magdalena Špačková  - naše nová předsedkyně, Barbora Chladilová - její zastupce, Martina Vaníčková, Angelika Sadlonova a Katka Kociánová - naše hlasatelky a Markéta Cupalová, která bude pro vás připravovat zápisy hlasatele. Do DZS  jsme vyslali Magdu s  Bárou.

V závěru jsme si povídali s novými zástupci o tom, jakou mají představu o své práci, co od ní očekávají, s čím by mohli pomoci, co bychom měli letos řešit. Všichni mají téměř jasno. Na práci se těšíme.

Příští jednání bude 10. 10. 2011

Aktualizováno (Úterý, 04 Říjen 2011 12:19)