Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Volejbalisté nezklamali

Volejbalisté nezklamali

To byly boje! Ty nejtěžší zápasy sehrálo naše volejbalové družstvo chlapců 8. na 9. tříd v základním kole v hale ve Svitavách a zajistilo si postup do okresní soutěže. Ta se uskutečnila v Dolním Újezdu a naši volejbalisté splnili očekávání. Ve Svitavách se přece hraje nejlepší volejbal na okrese! Bez ztráty jediného setu jsme postoupili do krajského kola, které se uskutečnilo dne 16.5.2011 ve Chvaleticích a také tam jsme předvedli, že to umíme.

Podařilo se nám vybojovat krásné druhé místo i přesto, že jeden z našich klíčových hráčů - Ondra Klika - musel zůstat na marodce. Vynikající výkony podával především Mirek Odvárka a Saša Konečný, kterým perfektně sekundovali další členové týmu  - Karel Bohdálek, Mirek Horký, David Turčan, Petr Peterka a Martin Moravec. Blahopřejeme a díky za vzornou reprezentaci.

Aktualizováno (Čtvrtek, 19 Květen 2011 10:38)