Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Jedna branka rozhodla

Jedna branka rozhodla

Ve čtvrtek 28. dubna 2011 se naši žáci učastnili okresního turnaje v hokejbalu na lačnovském hřišti. Za příjemného jarního počasí jsme nastoupili proti žákům základní školy Pomezí.Po váhavé první polovině zápasu se naši žáci vzhopili k výbornému výkonu v druhé polovině zápasu a vítězství 5:2 bylo "doma".

Z žáků Gymnázia Poličky jsme měli po výborných výsledcích v minulosti respekt,ale vysoké vítězství z prvního zápasu nám dodalo sebevědomí. Bohužel ke konci první poloviny zápasu jsme špatně střídali a obrana si nepohlídala soupeře a výborný brankách Šimon Brázda neměl proti nájezdu dvou soupeřů šanci.Ve druhé polovině zápasu jsme se snažili vyrovnat skóre,ale žáci Poličky úspěšně ubránili jednogólové vítězství. Do kraje postoupili oni. O kvalitě našeho týmu ovšem vypovídá vyhodnocení Šimona Brázdy jako nejlepšího brankáře turnaje a Petra Vodvárky jako nejproduktivnějšího hráče .


Aktualizováno (Pondělí, 16 Květen 2011 11:05)