Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Máme les!

Máme les!

Víte, že když sesbíráte 50 kg papíru, zachráníte tím jeden strom? Dokonce 265 jich díky našemu jarnímu sběru papíru může dál někde růst.

Ať už je tento malý les kdekoliv, pomohli jste vy, kteří jste do společného sbírání přispěli, naší přírodě a také škole. Někdo přinesl trošku, jiný víc, dohromady z toho byla pěkná hromada (vlastně několik obrovských kontejnerů). Z výtěžku, který poputuje jak přímo nejlepším sběračům či třídám ve formě hezkých odměn, tak i na fond občanského sdružení školy, budeme  moci přispívat na další činnost školy, na kterou by jinak peníze nezbývaly. A tak si zase někteří odnesou na konci roku odměny za studium, úspěchy v soutěžích, pomoc druhým a jiné zásluhy, deváťáci si obléknou absolventská trička a prvňáčci šerpy, připravujeme pouť ke Dni dětí ...

Děkujeme moc za podporu a schovávejte každý leták - na podzim se zase sbírá!

Aktualizováno (Úterý, 19 Duben 2011 11:56)