Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Kroužky Máme zlato!

Máme zlato!

Máme zlato! vykřikli skoro současně naši nejmladší střelci po poslední sérii odstřílené na mistrovství republiky ve střelbě z laserové pušky, které se konalo v sobotu 27.3.2010 ve Svitavách. Vláďa Schwär zmáčknul tlačítko časomíry po ukončení střelby vleže a bylo to jasné. Celkový součet bodů po čtvrtém kole jasně ukázal na převahu střelců našeho školního střeleckého kroužku, který se soutěže zúčastnil pod hlavičkou Střeleckého klubu Vendolí. Bylo to naše první zlato na takto významné soutěži. Pro všechny kluky z družstva - Vladislava Schwära, Davida Grubera i Vojtu Řídkého to byla medajlová premiéra a hned zlato!

Na soutěži jsme však měli i další želízko v ohni - zkušený tým Ondry Lustyka, ve kterém všichni odváděli výbornou práci. Ondra, Marek Berger i Matěj Beneš byli vítězi oblastního kola a tak jsme od nich očekávali dobré umístění. A kluci nezklamali - 2. místo je zatím největším úspěchem v kategorii B. Díky široké základně a podpoře, kterou na škole kroužek má, se nám povedlo připravit a nasadit i druhý tým v této kategorii - Jakuba Etzera, Karla starého a Davida Šislera.Ukázalo se, že čas věnovaný přípravě, dlouhé hodiny v rámci kroužku,ale i mimo něj přinesly ovoce. Zimní příprava se vyplatila a druhý tým skončil na překrásném 5. místě.

Blahopřejeme všem střelcům a držíme jim palce. Mistrovstvím republiky ve střelbě z laserové pušky nám skončila zimní sezona a vyrazíme ven. Teď přijde na řadu klasická vzduchovka, luk, dlouhá malorážka i střelba z malorážkové pistole a revolveru. Nechceme spát navavřínech a tak se začneme intenzivně připravovat na vrchol mládežnické sezony - Mistrovství republiky ve víceboji, které se bude konat ve dnech 22. - 23. květnav Pnětlukách. Věříme, ža ani tam se naši střelci neztratí.

 


 

 

Aktualizováno (Středa, 07 Duben 2010 12:46)