Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Úspěch, který potěší

Úspěch, který potěší

Únor a březen jsou měsíce, kdy probíhají okresní kola různých soutěží a olympiád. Ve dvou z nich se na prvních místech objevilo i jméno žáka naší školy Ondřeje Špačka z 9. b.  Jeho prvním úspěchem bylo 3. místo v okresním kole Dějepisné olympiády.

To mu zajistilo postup do krajského kola této soutěže. V polovině března  reprezentoval naši školu i v Olympiádě v českém jazyce. V ní uspěl také na výbornou, ztratil pouze jediný bod a obsadil tak v silné konkurenci 36 soutěžících 1. místo. To znamená, že podruhé postoupil ko krajského kola. Obě soutěže jsou poměrně náročné, vyžadují nejen dostatek nadání, znalostí, citu pro jazyk, ale i soustavnou přípravu.  V dubnu bude Ondra  moci vše zúročit.

 

Aktualizováno (Středa, 07 Duben 2010 12:45)