Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Riegrovský Démosthenes

Riegrovský Démosthenes

Umět se výstižně, srozumitelně a správně vyjádřit je jeden z požadavků dnešní doby. Lidé by měli komunikovat. Umění starověkých řečníků- rétorů jsme si už druhým rokem vyzkoušeli i u nás. Do soutěže v mluveném projevu se zapojili všichni žáci 2. stupně. Do školního kola postoupili ti nejlepší. Mluvili o svých blízkých, o svých plánech, o svých zvířecích miláčcích, ale také o tématech, která jsou v dnešní době hodně aktuální-o přátelství, o vztazích v kolektivu, o drogách i počítačích.

Vítězi v jednotlivých kategoriích se staly: Barbora Chladilová, Magdaléna Špačková -6 ročník. Natálie Topolovská -7. ročník. Eva Jurková-8.ročník. Kristýna Pulkrábková, Pavlína Kvapilová-9 ročník. Chlapci se soutěže také zúčastnili, ale děvčata měla svůj jazýček výmluvnější a nabroušenější.

 

Aktualizováno (Úterý, 30 Březen 2010 07:20)