Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Žák roku

Žák roku

Školní rok 2020/2021 se kvapem chýlí ke konci. Byl to rok prapodivný a nesnadný. Distanční forma výuky mnohé vyčerpala a kraťoučký návrat do školních lavic nemohl vynahradit ztracené příležitosti a okamžiky se spolužáky. I přesto se ukázalo, že je mezi námi mnoho těch, kteří se se vším vypořádali na výbornou a někteří dokonce dokázali nad ostatními vyniknout. Jedním z řady skvělých žáků je i Patrik z 9. ročníku. Patrik plnil školní povinnosti svědomitě a na 100 % . Zúčastnil se také soutěže „Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR“, ve které dosáhl vynikajících výsledků. V regionálním kole obsadil krásné 23. místo - účastníků bylo více než 3000! Patrik se tak stal oprávněně reprezentantem naší školy v každoroční anketě Žák/Student roku. Slavnostní vyhlášení proběhlo 23.6. v Langerově vile.

Za Riegrovku ještě jednou moc gratulujeme a přejeme Ti mnoho úspěchů na střední škole. Byla radost s Tebou spolupracovat!