Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Třídenní výlet školní družiny

Třídenní výlet školní družiny

Třídenní výlet byl jednou z nejočekávanějších akcí školní družiny. O tom, že nás čeká akce plná zážitků a dobrodružství nebylo pochyb. V šest hodin jsme nastoupili do vlaku a vyrazili směrem na Třebíč.

V Brně jsme sice měli  málo času na přestoupení, ale zvládli jsme to na jedničku. Ze Třebíče už nás  do Březové dovezl autobus. Po příjezdu jsme se ubytovali v chatce a seznámili se s instruktorem Edou, který měl přezdívku FOX. Ten nás provedl celým areálem, seznámil nás s programem a po obědě začaly aktivity.


Každá atrakce byla něčím zajímavá a měla své kouzlo. Na vysokých lanech se některým třásly všechny kosti v těle, ale bravurně překonávali překážky a snažili se dojít co nejdál. Pokračovali jsme koupáním v rybníku a po večeři jsme řádili na bublině, prolézacím hradě a těšili se na diskotéku.

Ta začala tancem instruktorů a pak už jsme se nestačili divit, jaké máme tanečníky v naší družině.

Druhý den po snídani jsme zahájili plavbou na raftech,  pokračovali střelbou z luku, nízkými lany, trampolínou, lezeckou stěnou a taky jízdou na voru pirátskou stezkou. Samozřejmě jsme si zařádili v bazénu a příjemně se ochladili. Vyvrcholením dne byla cesta strašidelným hradem. Někteří se neodvážili a stačilo jim poslouchat zvuky, které se linuly z hradu.

Uteklo to jako voda a v sobotu po snídani jsme se museli chystat zpět. Ale program pokračoval paintballem. Někteří se nejdříve zdráhali, ale podmaněni bojovnou hudbou se překonali a šli si prověřit svou střeleckou mušku. Po obědě jsme se ještě osvěžili v bazénu, rozloučili jsme se s Edou a vyrazili do Svitav. I když celý pobyt panovala skvělá nálada a počasí vyšlo na jedničku, těšili jsme domů na rodiče, kteří už nás netrpělivě očekávali.