Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Návštěva záchranné stanice Zelené Vendolí

Návštěva záchranné stanice Zelené Vendolí

Ve středu 23.6. jsme se v rámci prodloužených střed vypravili na návštěvu záchranné stanice ,,Zelené Vendolí". I když se ráno sluníčku nechtělo, v poledne už zase hřálo a my jsme autobusem dojeli do Vendolí.

Po příchodu k záchranné stanici jsme se rozdělili do dvou skupin, protože program měl dvě části. V první části jsme se seznámili s obyvateli (zvířátky), která žijí v útulku např. krkavec Karel, mara stepní Maruška a dozvěděli jsme se, proč tam musí být, co se jim přihodilo a jak se o ně starají.

Ve druhé části jsme formou hry řešili různé situace, která  mohou zvířata ohrozit a jak jim lze zabránit ( např. ptáci spadlí v komíně, sražená liška...).

Po svačině jsme vyrazili zpět. Samozřejmě nechyběla zastávka a nákup mlsek v obchodě. Po cestě jsme se ještě ozdobili lučními květy a příjemně unaveni došli  v pět hodin ke škole. A protože prázdniny už klepou na dveře další akce nás čeká v příštím školním roce.

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:52)