Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Školní družina Činnost Hry a opékání u Rosničky

Hry a opékání u Rosničky

První prodloužená středa školní družiny se v tomto školním roce díky pandemii mohla uskutečnit až v květnu a protože nám počasí přálo, uspořádali jsme zábavné odpoledne s opékáním u Rosničky. A co se prvňáčkům nejvíce líbilo?


„ Moc jsem si s holkama užila v lese. Nejdříve jsme sbírali větve na založení ohně, opékali buřty  a potom si hráli na honěnou. I na houpačkách to bylo super.“

Adélka Drdlová 1. Třída


„ Líbilo se mě když jsme opékali buřty a když jsme si hráli v lese.“

Jirka Barák   1. Třída


„ Šli jsme k Rosničce zadní cestou, kde byla krásná lesní pěšinka a u Rybníka mě bavilo sbírat v lese dřevo na oheň.“

Šimon Zámečník  1. Třída


„ U Rosničky je moc krásné dětské hřiště, na kterém jsme si nejdříve s klukama hráli, potom jsme hráli na babu.“

Vilda Vacek   1. třída

Aktualizováno (Středa, 30 Červen 2021 06:51)