Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Školní kuchyně už nezeje prázdnotou

Školní kuchyně už nezeje prázdnotou

Už jsme ani nedoufali, že si v rámci Světa práce zkusíme uvařit nějakou dobrotu v naší krásné školní kuchyni. Během distanční výuky jsme dostali pár teoretických úkolů na téma zdravé vaření, ale vyzkoušet si něco skutečného uvařit, upéct a potom i s chutí sníst, tomu se nic nevyrovná.

Sešli jsme se poprvé v upravené homogenní skupině minulý čtvrtek a hned jsme se pustili do práce. Jedna část připravovala pečené slané šneky a druhá oblíbenou pochoutku palačinky. Vyzbrojili jsme se slušivými zástěrami, chutí do práce a opravdu veselou náladou ze společné práce.

Hned bylo jasné, kdo se v kuchyni cítí jako ”ryba ve vodě”, a kdo se bojí vzít do ruky třeba i obyčejnou vařečku:) Přestože nás někteří méně šikovní spolužáci při smažení palačinek téměř vypudili zápachem a hustým dýmem z přepáleného tuku a jiným zase “ujela ruka” s výrazným kořenícím přípravkem, nakonec vše dopadlo na výbornou a hladoví jsme palačinky i šneky doslova zhltali během chvilky.

Moc se těšíme na další kulinářská dobrodružství.


žáci 9.BAktualizováno (Čtvrtek, 20 Květen 2021 07:17)