Důležité

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Není třeba víc dodávat...

Není třeba víc dodávat...

Ahoj všichni, denně mi přicházejí od dětí ze třídy (4.b) nejrůznější obrázky, fotky, naspané příběhy a v neposlední řadě videa. Pečlivě dokumentují svoji výuku i volnočasové aktivity v covidovém žití. Některé šikulky už svými scenériemi vítají jaro, jiný se pustil do pečení, další sleduje pokus s cibulí. Není třeba víc dodávat. Pokud si uděláte čas a rozevřete pomyslnou knihu báječných příběhů, jistě neprohloupíte. Tady jsou připraveny pro vaše kukadla a sluchadla.

 

Není větší radost pro učitele, když se děti učí s úsměvem. Poděkování patří také rodičům, babičkám, tetičkám, prostě všem, kteří se podílejí nemalou měrou.

Video: https://youtu.be/yiufPdw1a8g

 


 

Aktualizováno (Čtvrtek, 11 Březen 2021 19:12)