Důležité

Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

pokračování...


Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Jarní prázdniny 4.B

Jarní prázdniny 4.B

"Užijte si krásné a pohodové prázdniny podle vlastního přáni. Načerpejte novou energii do dalšího učení. Dělejte jen to, co vám vyloudí úsměv na tváři."

S takovými slovy a pocity jsem se rozloučila s žáky před začátkem jarních prázdnin. Dnes už je to minulost a moji malí milí studentíci svoje zážitky z prázdnin krásně zdokumentovali. Někdo pospal fotečku, někdo obrázek a nechybělo ani vyprávění.

Je prima, že se děti nezapomínají bavit a smát. Poděkování patří maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům a všem, kteří těm nejmenším jakkoli zpříjemnili chvíle volna.


Aktualizováno (Pondělí, 01 Březen 2021 07:43)