Důležité

Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

pokračování...


Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Geometrie v pracovní výchově

Geometrie v pracovní výchově

Geometrie nás v životě potkává téměř na každém kroku. Ne vždy si tuto skutečnost však uvědomujeme. Zkuste zapřemýšlet, co všechno vás od malička pohladilo tímto nádechem. Myslím, že napovídat není třeba, přesto jen na připomenutí. Právě jste se narodili a hned vás měří. Že by úsečka?

Naši čtvrťáčci se před nedávnem seznámili s osovou souměrností. A tak hurá na dobrovolný domácí úkol. Téma zní - papírová koláž. Do práce se pouští nůžky, barevné papíry, noviny a lepidlo na sebe nedá dlouho čekat. Každý tvoří dle vlastní fantazie. Co se mnohdy zdálo nemožné, osová souměrnost rychle vyřešila. Přehnout papír na polovinu a hurá do práce.

Na obrázcích se představuje domeček od Pepíka a také Karolínky, Klárka se kamarádí s vílou, Mia byla nejspíš v cirkuse, kde ji rozesmál klaun, Nikolka už se nejspíš těší na léto.


Aktualizováno (Úterý, 23 Únor 2021 11:11)