Důležité

Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

pokračování...


Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Naše 44. pomyslná "bedna".

Naše 44. pomyslná "bedna".

I v tomto zvláštním ročníku oba naše časopisy obstály.

Uzavření škol, distanční výuka, náročná koordinace činnosti redakcí - okolnosti, které nám komplikovaly práci. Posunutí termínu uzávěrky nám však pomohlo, dokončili jsme rozdělanou práci a už jsme jen čekali na výsledky. O umístění v krajském kole a postupu do celostátního jsme už informovali.

Nováčci v redakcích se těšili na svou první návštěvu Mediálního dne v  Brně, který nakonec proběhl pouze  virtuálně. Teď už jsme jen čekali na konečné výsledky. Dočkali jsme se a mohli jsme si připsat šest dalších umístění na naší pomyslné "bedně".

Riegrováček v celkovém umístění obsadil 3. místo, další 3. místo získal  v kategorii grafika, 2. místo za obsah, 1. místo za titulku.

Riegrovák byl v celkovém umístění 3.,  další 3. místo získal za obsah.

Všem, kteří se zasloužili o tyto skvělé výsledky, patří velké poděkování.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Únor 2021 12:36)