Důležité

Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

pokračování...


Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy 1. vysvědčení

1. vysvědčení

Slavnostní chvíle je tady a my jsme dostali svoje první vysvědčení. Půl roku poctivé práce je za námi a stali se z nás zkušení školáci. Statečně jsme zvládli i obtížné období on - line výuky, kdy se k našemu počátečnímu ostychu a nejistotě přidala ještě tréma z toho, že místo s paní učitelkou a kamarády mluvíme pouze s monitorem. Naučili jsme se kromě čtení, psaní a počítání také hodně o chování ve větším kolektivu a vztahy mezi spolužáky. Máme to štěstí, že můžeme každý den chodit do školy a i když nám moc chybí cvičení a zpívání, za domácí práci bychom to nevyměnili. Jsme ve škole jako ryby ve vodě.

Tak se podívejte, jak jsme se sami hodnotili a jak nám to sluší s vysvědčením v ruce!


Aktualizováno (Pondělí, 22 Únor 2021 12:32)