Důležité

Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

pokračování...


Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Rýsujeme, stříháme, lepíme, modelujeme...

I když zůstáváme i nadále doma, nezahálíme. V prosinci a v lednu jsme měli v matematice téma hranoly.

Díky rotačnímu schématu jsme ve škole mohli vytáhnout stavebnice, postavit co nejvíc hranolů a na nich si odvodit, ukázat a vyvodit důležité vlastnosti. Poslední hodinu ve škole jsme si také zkusili narýsovat síť hranolu. Na základě toho pak osmáci dostali dobrovolný domácí úkol: narýsovat tři různé sítě hranolů (vyjma krychle a kvádru), vystřihnout je a slepit z nich hranoly. Jak se žákům dařilo, posuďte sami.


Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Únor 2021 07:32)